هک و امنیت

هک کردن و جلوگیری از هک

چگونه یک اکانت GMAIL هک شده را بازگردانیم ؟؟

 

 برگرداندن اکانت  جیمیل هک شده

 

در حالت کلی اگر فقط رمز عبور شما تغییر کرده باشد می توانید با استفاده از سایر اطلاعات نظیر ایمیل دوم و یا شماره موبایل مجددا رمز جدیدی را دریافت کنید، اما اگر این راه ها برای شما جواب ندهد و هکر محترم تمام اطلاعات شما را تغییر داده باشد چطور؟ در این شرایط کار کمی پیچیده تر است.

 

امنیت در دنیای مجازی موضوعی

ترفند جدید هک کردن تلگرام حساب های تلگرام در ایران

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب این روزها در ایران، اپلیکیشن پیام‌رسان «تلگرام» است. نزدیک به ۱۸ میلیون نفر به‌صورت تقریبی از این «اپ» در ایران استفاده می‌کنند.

یک حمله‌ی هکری که چند روزی‌ست بین کاربران شایع شده، این فرصت را در اختیار هکرها می‌گذارد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند.

مراحلی که هکر انجام می‌دهد به این طریق است که، با یک نام جعلی و با تصویر لوگوی تلگرام برای شما پیامی همانند زیر ارسال می‌شود:


مخفی کردن Ip در برابر هکرها

ip finder

در صورتی که تنها سررشته ای از هک و امنیت را داشته باشید میدانید که بسیاری از هکرها برای نفوذ به سیستم قربانی از IP او استفاده میکنند. با استفاده از این ترفند میتوانید کاری کنید که IP شما برای همیشه دور از دسترس این افراد باشد و به نوعی به طور کامل IP خودتان رو از دسترس دیگران مخفی نگه دارید. دانلود

هک کردن و جلوگیری از هک

آموزش هک وای فای - جلوگیری از هک - تغییر IP و مک آدرس (MAC) - هک ایمیل - امنیت - محافظت از اطلاعات - شخصی سازی وای فای